
Очі з віями. Колір синьо-жовтий. 17мм
0,84 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: CЖ17
+380 (93) 818-98-28
- +380 (93) 231-96-86
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
При виготовленні м'яких іграшок однією з основних складових привабливого зовнішнього вигляду є фурнітура для іграшок, зокрема вічка та носики. У нас є великий вибір саме такої фурнітури, завдяки якій іграшки будуть гармонійними та симпатичними.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Вічка |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | СЖ17 |
| Висота | 17 мм |
| Діаметр | 17 |
| Довжина: | 17 мм |
| Ширина | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,84 ₴

