
Очі з віями. Колір синьо-рожевий.12мм. 250 пар\уп
1,28 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: CP12
+380 (93) 818-98-28
- +380 (93) 231-96-86
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
При виготовленні м'яких плюшевих іграшок однією з основних складових привабливого зовнішнього вигляду є фурнітура для іграшок, зокрема вічка та носики. У нас є великий вибір саме такої фурнітури, завдяки якій іграшки будуть гармонійними та симпатичними.
Весь асортимент швейної фурнітури у нас на сайті-http://hot-kitchen.com.ua/g13771021-shvejnye-materialy-furnitura
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Тип | Око |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | СР12 |
| Висота | 12 мм |
| Діаметр | 12 |
| Довжина: | 12 мм |
| Ширина | 12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1,28 ₴

