
Комплект підставок під гаряче в коробочці. 6шт. Тоновані. 10х11см
343,04 ₴
- Готово до відправки
- Код: X-171
+380 (93) 818-98-28
- +380 (93) 231-96-86
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HM furnitura |
| Вбирає вологу | Так |
| Матеріал | Фанера |
| Поверхня | Глянцева |
| Тип підставки | Багаторазова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Х-171 |
| Довжина: | 100 мм |
| Кількість у наборі | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 343,04 ₴

