
Скринька-купюрниця для грошей. 16х8х2.5см $ $ $
67,65 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Код: KF-145
+380 (93) 818-98-28
- +380 (93) 231-96-86
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HM furnitura |
| Ширина | 8 мм |
| Довжина | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KF-145 |
| Довжина: | 16 мм |
| Основні атрибути | |
| Тематика заготівки | Скриньки, комоди, ящики |
| Призначення | Для декупажу |
| Матеріал | Фанера |
Інформація для замовлення
- Ціна: 67,65 ₴


