
Коробка подарункова. 3 шт/комплект. Колір бордо. 23х16х10см.
252,83 ₴
- В наявності
- Код: KR-014-3
+380 (93) 818-98-28
- +380 (93) 231-96-86
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коробка подарункова прямокутна.
Три штуки комплект.
23х16х10см.
21х14х8см.
19х12х7см.
Коробки картонні.
Висока якість.
Коробки під подарунки.
Коробки для упаковки подарунків.
9,8
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Картон |
| Тип | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KR-014-3 |
| Висота | 10 см мм |
| Довжина: | 23 см мм |
| Кількість в пакованні | 3 шт. |
| Призначення | Універсальні |
| Особливості | Набір, З кришкою, зі стрічкою |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ширина | 16 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 252,83 ₴

